St HOC/Valthermond VR2

St HOC/Valthermond VR2

Bovenste rij van links naar rechts: Agnes van der Laan-Paas, Romie Spa, Charissa Drenthen, Sanne Bürmann, Tessa Berends, Alysha Ensing, Nicky van der Laan, Stephanie Ottens, Allisha Plomp, Rosan Fluks Onderste rij van links naar rechts: Kelly Sanders, Lisa Eding, Debby te velde, Marit Kolk, Mariska Baas, Robin Volker, Andrea van Baardwijk.

Volgende wedstrijd

om

Laatste wedstrijd

01 Jan
-

Programma

Team info

Topscorers

SpelerGoals

Team verslagen

Dit team heeft (nog) geen verslagen.

competitie

Stand Programma Uitslagen
# Team G W GL V P DPV DPT
1ST HOC/Valthermond VR22221016311821
2Schoonebeek VR1221444466426
3SVBO VR1221354443620
4Zwartemeerse Boys VR1221246406644
5SVBC VR1221138364137
6CEC VR122958324833
7DSC'65 VR1227411253638
8FC Klazienaveen VR2227312242946
9DVC'59 VR1227312244570
10SC Angelslo VR1226313214676
11Erica'86 VR1223415132968
12KSC VR1222218823102
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie