St HOC/Valthermond VR2

St HOC/Valthermond VR2

Bovenste rij van links naar rechts: Agnes van der Laan-Paas, Romie Spa, Charissa Drenthen, Sanne Bürmann, Tessa Berends, Alysha Ensing, Nicky van der Laan, Stephanie Ottens, Allisha Plomp, Rosan Fluks Onderste rij van links naar rechts: Kelly Sanders, Lisa Eding, Debby te velde, Marit Kolk, Mariska Baas, Robin Volker, Andrea van Baardwijk.

Volgende wedstrijd

ST HOC/Valthermond VR2 - Zwartemeerse Boys VR1
4 mei om 14:00
VALTHERMOND

Laatste wedstrijd

20 Apr
SVBO VR1 - ST HOC/Valthermond VR2
0 - 7

Programma

4 mei 14:00
ST HOC/Valthermond VR2 - Zwartemeerse Boys VR1
11 mei 11:30
Erica'86 VR1 - ST HOC/Valthermond VR2
18 mei 14:00
ST HOC/Valthermond VR2 - SC Angelslo VR1
22 mei 19:00
ST HOC/Valthermond VR2 - KSC VR1
25 mei 10:00
DSC'65 VR1 - ST HOC/Valthermond VR2
29 mei 19:30
ST HOC/Valthermond VR2 - SVBC VR1

Team info

Topscorers

SpelerGoals

Team verslagen

Dit team heeft (nog) geen verslagen.

competitie

Stand Programma Uitslagen
# Team G W GL V P DPV DPT
1ST HOC/Valthermond VR2161600488116
2Schoonebeek VR1181134365221
3SVBO VR1181044342718
4Zwartemeerse Boys VR114743254028
5SVBC VR116736242828
6FC Klazienaveen VR216727232427
7CEC VR113544193219
8SC Angelslo VR116529173645
9DSC'65 VR116448162526
10DVC'59 VR1164210143355
11KSC VR116211371877
12Erica'86 VR115131161349
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie
2019-05-04 00:00:00.0014:00ST HOC/Valthermond VR2Zwartemeerse Boys VR1VALTHERMOND
2019-05-11 00:00:00.0011:30Erica'86 VR1ST HOC/Valthermond VR2ERICA
2019-05-18 00:00:00.0014:00ST HOC/Valthermond VR2SC Angelslo VR1VALTHERMOND
2019-05-22 00:00:00.0019:00ST HOC/Valthermond VR2KSC VR1VALTHERMOND
2019-05-25 00:00:00.0010:00DSC'65 VR1ST HOC/Valthermond VR2DALERVEEN
2019-05-29 00:00:00.0019:30ST HOC/Valthermond VR2SVBC VR1EXLOO