St HOC/Valthermond VR1

St HOC/Valthermond VR1

Bovenste rij v.l.n.r.: Saskia Kootstra, Rieneke Scholte, Leonie Eising, Monique de Vries, Marloes Deijen, Nicky Dudink en Marjan Westerink. Middelste rij v.l.n.r.: Mark Drent (leider/trainer), Mandy Braakman, Linet Schuring, Marije Buiter, Kim Buiter, Rianne Prins, Petra Korte, Lia Kerkhoff en Jasper Pomp (leider/trainer). Zittend v.l.n.r.: Astrid Drent, Chantal Hoekstra, Kelly Sanders, Priscilla Sloots, Andrea van Baardwijk, Manon Beek en José Eefting. Op de foto ontbreken: Inez Klaar en Rianne van der Laan.

Volgende wedstrijd

ST HOC/Valthermond VR1 - Drenthina VR2
24 apr. om 20:00
EXLOO

Laatste wedstrijd

17 Apr
ST Beilen/Fit Boys VR1 - ST HOC/Valthermond VR1
2 - 0

Programma

4 mei 14:30
ST HOC/Valthermond VR1 - Weiteveense Boys VR1
9 mei 19:15
Drenthina VR2 - ST HOC/Valthermond VR1
11 mei 14:30
vv Sweel VR1 - ST HOC/Valthermond VR1
18 mei 14:30
ST HOC/Valthermond VR1 - ST Beilen/Fit Boys VR1
25 mei 14:00
HODO VR1 - ST HOC/Valthermond VR1

Team info

Topscorers Bekercompetitie: Mandy Braakman 17, Saskia Kootstra 2, Andrea van Baardwijk 1, Kelly Sanders 1

Topscorers

SpelerGoals
Mandy Braakman36
Kelly Sanders9
Saskia Kootstra4
Andrea van Baardwijk3
Linet Schuring2
Monique de Vries2
Manon Beek2
Rianne van der Laan2
Inez Klaar1
Kim Buiter1
Eigen doelpunt tegenstander1
Chantal Hoekstra1
Astrid Sanders-Drent1

Team verslagen

Dit team heeft (nog) geen verslagen.

competitie

Stand Programma Uitslagen
# Team G W GL V P DPV DPT
1ST Beilen/Fit Boys VR1131021324515
2FC Klazienaveen VR1131012314421
3Weiteveense Boys VR113913286127
4Drenthina VR211803243525
5ST HOC/Valthermond VR112723235220
6Hollandscheveld VR215726233133
7SJO NWVV/Titan VR115357143546
8vv Sweel VR114211171755
9HODO VR115211271739
10Noordscheschut VR115211271672
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie
2019-04-24 00:00:00.0020:00ST HOC/Valthermond VR1Drenthina VR2EXLOO
2019-05-04 00:00:00.0014:30ST HOC/Valthermond VR1Weiteveense Boys VR1ODOORN
2019-05-09 00:00:00.0019:15Drenthina VR2ST HOC/Valthermond VR1EMMEN
2019-05-11 00:00:00.0014:30vv Sweel VR1ST HOC/Valthermond VR1ZWEELOO
2019-05-18 00:00:00.0014:30ST HOC/Valthermond VR1ST Beilen/Fit Boys VR1ODOORN
2019-05-25 00:00:00.0014:00HODO VR1ST HOC/Valthermond VR1HOLLANDSCHEVELD