St HOC/Valthermond VR1

St HOC/Valthermond VR1

Bovenste rij v.l.n.r.: Saskia Kootstra, Rieneke Scholte, Leonie Eising, Monique de Vries, Marloes Deijen, Nicky Dudink en Marjan Westerink. Middelste rij v.l.n.r.: Mark Drent (leider/trainer), Mandy Braakman, Linet Schuring, Marije Buiter, Kim Buiter, Rianne Prins, Petra Korte, Lia Kerkhoff en Jasper Pomp (leider/trainer). Zittend v.l.n.r.: Astrid Drent, Chantal Hoekstra, Kelly Sanders, Priscilla Sloots, Andrea van Baardwijk, Manon Beek en José Eefting. Op de foto ontbreken: Inez Klaar en Rianne van der Laan.

Volgende wedstrijd

om

Laatste wedstrijd

01 Jan
-

Programma

Team info

Topscorers Bekercompetitie: Mandy Braakman 17, Saskia Kootstra 2, Andrea van Baardwijk 1, Kelly Sanders 1

Topscorers

SpelerGoals
Mandy Braakman40
Kelly Sanders10
Saskia Kootstra5
Andrea van Baardwijk3
Leonie Eising2
Roos Enting2
Rianne van der Laan2
Manon Beek2
Monique de Vries2
Linet Schuring2
Eigen doelpunt tegenstander1
Danique Schenkel1
Romie Spa1
Chantal Hoekstra1
Astrid Sanders-Drent1
Inez Klaar1
Kim Buiter1
Marije Buiter1

Team verslagen

Dit team heeft (nog) geen verslagen.

competitie

Stand Programma Uitslagen
# Team G W GL V P DPV DPT
1FC Klazienaveen VR1181512467528
2ST Beilen/Fit Boys VR1181422446523
3ST HOC/Valthermond VR1181026326635
4Weiteveense Boys VR1171016316839
5Drenthina VR2171007304945
6Hollandscheveld VR218927293739
7SJO NWVV/Titan VR118558204852
8HODO VR1184113132449
9vv Sweel VR118211572077
10Noordscheschut VR118211571782
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie