St HOC/Valthermond VR1

St HOC/Valthermond VR1

Bovenste rij v.l.n.r.: Saskia Kootstra, Rieneke Scholte, Leonie Eising, Monique de Vries, Marloes Deijen, Nicky Dudink en Marjan Westerink. Middelste rij v.l.n.r.: Mark Drent (leider/trainer), Mandy Braakman, Linet Schuring, Marije Buiter, Kim Buiter, Rianne Prins, Petra Korte, Lia Kerkhoff en Jasper Pomp (leider/trainer). Zittend v.l.n.r.: Astrid Drent, Chantal Hoekstra, Kelly Sanders, Priscilla Sloots, Andrea van Baardwijk, Manon Beek en José Eefting. Op de foto ontbreken: Inez Klaar en Rianne van der Laan.

Volgende wedstrijd

HOC 1 - CEC 1
26 feb. om 20:00
EXLOO

Laatste wedstrijd

23 Feb
ST HOC/Valthermond VR1 - Veendam 1894 VR2
0 - 5

Programma

9 mrt. 14:30
Noordscheschut VR1 - ST HOC/Valthermond VR1
16 mrt. 14:30
ST HOC/Valthermond VR1 - FC Klazienaveen VR1
23 mrt. 09:30
Drenthina VR2 - ST HOC/Valthermond VR1
30 mrt. 12:45
ST Beilen/Fit Boys VR1 - ST HOC/Valthermond VR1

Team info

Topscorers Bekercompetitie: Mandy Braakman 17, Saskia Kootstra 2, Andrea van Baardwijk 1, Kelly Sanders 1

Topscorers

SpelerGoals
Mandy Braakman27
Kelly Sanders6
Andrea van Baardwijk2
Manon Beek2
Monique de Vries2
Linet Schuring2
Chantal Hoekstra1
Eigen doelpunt tegenstander1
Kim Buiter1
Rianne van der Laan1
Saskia Kootstra1

Team verslagen

Dit team heeft (nog) geen verslagen.

competitie

Stand Programma Uitslagen
# Team G W GL V P DPV DPT
1Weiteveense Boys VR111812255323
2ST Beilen/Fit Boys VR1980124378
3Hollandscheveld VR29612192119
4FC Klazienaveen VR17601182512
5ST HOC/Valthermond VR17511164610
6Drenthina VR28503152320
7SVO BDE VR2930691635
8SJO NWVV/Titan VR1821571727
9vv Sweel VR1911741337
10Noordscheschut VR1810731045
11HODO VR11101101732
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie
2019-03-02 00:00:00.0014:30ST HOC/Valthermond VR1vv Sweel VR1ODOORN
2019-03-09 00:00:00.0014:30Noordscheschut VR1ST HOC/Valthermond VR1NOORDSCHESCHUT
2019-03-16 00:00:00.0014:30ST HOC/Valthermond VR1FC Klazienaveen VR1ODOORN
2019-03-23 00:00:00.0009:30Drenthina VR2ST HOC/Valthermond VR1EMMEN
2019-03-30 00:00:00.0012:45ST Beilen/Fit Boys VR1ST HOC/Valthermond VR1BEILEN
2019-04-04 00:00:00.0019:30SJO NWVV/Titan VR1ST HOC/Valthermond VR1NIEUW-WEERDINGE
2019-04-13 00:00:00.0014:30Hollandscheveld VR2ST HOC/Valthermond VR1HOLLANDSCHEVELD
2019-04-18 00:00:00.0020:00ST HOC/Valthermond VR1SVO BDE VR2EXLOO
2019-05-04 00:00:00.0014:30ST HOC/Valthermond VR1Weiteveense Boys VR1ODOORN
2019-05-11 00:00:00.0014:30vv Sweel VR1ST HOC/Valthermond VR1ZWEELOO
2019-05-18 00:00:00.0014:30ST HOC/Valthermond VR1ST Beilen/Fit Boys VR1ODOORN
2019-05-25 00:00:00.0014:00HODO VR1ST HOC/Valthermond VR1HOLLANDSCHEVELD