HOC VR1

HOC VR1

Bovenste rij v.l.n.r.: Saskia Kootstra, Rieneke Scholte, Leonie Eising, Monique de Vries, Marloes Deijen, Nicky Dudink en Marjan Westerink. Middelste rij v.l.n.r.: Mark Drent (leider/trainer), Mandy Braakman, Linet Schuring, Marije Buiter, Kim Buiter, Rianne Prins, Petra Korte, Lia Kerkhoff en Jasper Pomp (leider/trainer). Zittend v.l.n.r.: Astrid Drent, Chantal Hoekstra, Kelly Sanders, Priscilla Sloots, Andrea van Baardwijk, Manon Beek en José Eefting. Op de foto ontbreken: Inez Klaar en Rianne van der Laan.

Volgende wedstrijd

om

Laatste wedstrijd

01 Jan
-

Programma

Team info

Topscorers

SpelerGoals
Mandy Braakman53
Saskia Kootstra7
Manon Beek4
Inez Klaar3
Kelly Sanders3
Monique de Vries2
Leonie Eising2
Andrea van Baardwijk2
Chantal Hoekstra2
Rianne van der Laan1
Kim Buiter1
Rianne Prins1

competitie

Stand Programma Uitslagen
# Team G W GL V P DPV DPT
1ST NKVV/Germanicus/CSVC VR1222200661167
2Weiteveense Boys VR1221714529232
3FC Klazienaveen VR1221534486227
4Dalen VR1221327417252
5SJO NWVV/Titan VR1221228386660
6HOC VR1211128357243
7Hollandscheveld VR2227213234158
8FC Ter Apel '96 VR1204511173955
9HODO VR1214512172865
10SVO BDE VR2224315152490
11vv Sweel VR1224117133071
12Noordscheschut VR12240181226108
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie