HOC VR1

HOC VR1

Bovenste rij v.l.n.r.: Saskia Kootstra, Rieneke Scholte, Leonie Eising, Monique de Vries, Marloes Deijen, Nicky Dudink en Marjan Westerink. Middelste rij v.l.n.r.: Mark Drent (leider/trainer), Mandy Braakman, Linet Schuring, Marije Buiter, Kim Buiter, Rianne Prins, Petra Korte, Lia Kerkhoff en Jasper Pomp (leider/trainer). Zittend v.l.n.r.: Astrid Drent, Chantal Hoekstra, Kelly Sanders, Priscilla Sloots, Andrea van Baardwijk, Manon Beek en José Eefting. Op de foto ontbreken: Inez Klaar en Rianne van der Laan.

Volgende wedstrijd

FC Ter Apel '96 VR1 - HOC VR1
27 jan om 14:30
TER APEL

Laatste wedstrijd

01 Jan
-

Programma

3 feb 14:30
HOC VR1 - HODO VR1
10 feb 14:30
Hollandscheveld VR2 - HOC VR1
17 feb 14:30
HOC VR1 - Sweel VR1
24 feb 14:30
HOC VR1 - SVO BDE VR2

Team info

Topscorers

SpelerGoals
Mandy Braakman16
Saskia Kootstra3
Manon Beek2
Andrea van Baardwijk2
Monique de Vries1
Chantal Hoekstra1
Leonie Eising1

competitie

Stand Programma Uitslagen
# Team G W GL V P DPV DPT
1ST NKVV/Germanicus/CSVC VR1770021383
2FC Klazienaveen VR110622202113
3Weiteveense Boys VR19612193415
4Dalen VR17412131914
5Hollandscheveld VR27412131713
6SJO NWVV/Titan VR17403122122
7HODO VR18323111923
8FC Ter Apel '96 VR19324112221
9HOC VR1730491819
10SVO BDE VR281164727
11Noordscheschut VR1810731137
12vv Sweel VR1910831131
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie
27/01/201814:30FC Ter Apel '96 VR1HOC VR1TER APEL
03/02/201814:30HOC VR1HODO VR1ODOORN
10/02/201814:30Hollandscheveld VR2HOC VR1HOLLANDSCHEVELD
17/02/201814:30HOC VR1Sweel VR1ODOORN
24/02/201814:30HOC VR1SVO BDE VR2ODOORN
03/03/201814:30SJO NWVV/Titan VR1HOC VR1NIEUW-WEERDINGE
10/03/201814:30FC Klazienaveen VR1HOC VR1KLAZIENAVEEN
17/03/201814:30HOC VR1ST NKVV/Germanicus/CSVC VR1ODOORN
24/03/201814:30HOC VR1SJO NWVV/Titan VR1ODOORN
07/04/201814:30Noordscheschut VR1HOC VR1NOORDSCHESCHUT
14/04/201814:30HOC VR1Dalen VR1ODOORN
21/04/201812:30SVO BDE VR2HOC VR1ERICA
12/05/201814:30HOC VR1Weiteveense Boys VR1ODOORN
19/05/201814:30HOC VR1Ter Apel '96 FC VR1ODOORN
26/05/201814:00HODO VR1HOC VR1HOLLANDSCHEVELD