HOC VR1

HOC VR1

Bovenste rij v.l.n.r.: Saskia Kootstra, Rieneke Scholte, Leonie Eising, Monique de Vries, Marloes Deijen, Nicky Dudink en Marjan Westerink. Middelste rij v.l.n.r.: Mark Drent (leider/trainer), Mandy Braakman, Linet Schuring, Marije Buiter, Kim Buiter, Rianne Prins, Petra Korte, Lia Kerkhoff en Jasper Pomp (leider/trainer). Zittend v.l.n.r.: Astrid Drent, Chantal Hoekstra, Kelly Sanders, Priscilla Sloots, Andrea van Baardwijk, Manon Beek en José Eefting. Op de foto ontbreken: Inez Klaar en Rianne van der Laan.

Volgende wedstrijd

SVO BDE VR2 - HOC VR1
21 apr om 12:30
ERICA

Laatste wedstrijd

18 Apr
HOC VR1 - SVO BDE VR2
11 - 0

Programma

28 apr 14:30
HOC VR1 - vv Sweel VR1
2 mei 20:00
HOC VR1 - ST NKVV/Germanicus/CSVC VR1
7 mei 19:30
Hollandscheveld VR2 - HOC VR1
12 mei 14:30
HOC VR1 - Weiteveense Boys VR1
19 mei 14:30
HOC VR1 - Ter Apel '96 FC VR1
26 mei 14:00
HODO VR1 - HOC VR1

Team info

Topscorers

SpelerGoals
Mandy Braakman30
Saskia Kootstra3
Manon Beek3
Chantal Hoekstra2
Andrea van Baardwijk2
Leonie Eising2
Monique de Vries1
Kelly Sanders1

competitie

Stand Programma Uitslagen
# Team G W GL V P DPV DPT
1ST NKVV/Germanicus/CSVC VR113130039635
2Weiteveense Boys VR1161114345625
3FC Klazienaveen VR114932303017
4Dalen VR115924294728
5SJO NWVV/Titan VR113814254133
6HOC VR114725234627
7Hollandscheveld VR213517162728
8FC Ter Apel '96 VR114437153532
9HODO VR115438152442
10SVO BDE VR21322981350
11vv Sweel VR114201261748
12Noordscheschut VR116201461478
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie
21/04/201812:30SVO BDE VR2HOC VR1ERICA
28/04/201814:30HOC VR1vv Sweel VR1ODOORN
02/05/201820:00HOC VR1ST NKVV/Germanicus/CSVC VR1EXLOO
07/05/201819:30Hollandscheveld VR2HOC VR1HOLLANDSCHEVELD
12/05/201814:30HOC VR1Weiteveense Boys VR1ODOORN
19/05/201814:30HOC VR1Ter Apel '96 FC VR1ODOORN
26/05/201814:00HODO VR1HOC VR1HOLLANDSCHEVELD
02/06/201814:30SJO NWVV/Titan VR1HOC VR1NIEUW-WEERDINGE