HOC - Valthermond VR1

HOC - Valthermond VR1

Bovenste rij v.l.n.r.: Saskia Kootstra, Rieneke Scholte, Leonie Eising, Monique de Vries, Marloes Deijen, Nicky Dudink en Marjan Westerink. Middelste rij v.l.n.r.: Mark Drent (leider/trainer), Mandy Braakman, Linet Schuring, Marije Buiter, Kim Buiter, Rianne Prins, Petra Korte, Lia Kerkhoff en Jasper Pomp (leider/trainer). Zittend v.l.n.r.: Astrid Drent, Chantal Hoekstra, Kelly Sanders, Priscilla Sloots, Andrea van Baardwijk, Manon Beek en José Eefting. Op de foto ontbreken: Inez Klaar en Rianne van der Laan.

Volgende wedstrijd

ST HOC/Valthermond VR1 - SC Angelslo VR1
1 sep om 14:30
ODOORN

Laatste wedstrijd

01 Jan
-

Programma

1 sep 14:30
ST HOC/Valthermond VR1 - SC Angelslo VR1
8 sep 14:30
Dalen VR1 - ST HOC/Valthermond VR1
15 sep 14:30
ST HOC/Valthermond VR1 - SJO ZVC '14 VR1
22 sep 12:30
SVO BDE VR2 - ST HOC/Valthermond VR1

Team info

Topscorers

SpelerGoals
Mandy Braakman53
Saskia Kootstra7
Manon Beek4
Inez Klaar3
Kelly Sanders3
Monique de Vries2
Leonie Eising2
Andrea van Baardwijk2
Chantal Hoekstra2
Rianne van der Laan1
Kim Buiter1
Rianne Prins1

competitie

Stand Programma Uitslagen
# Team G W GL V P DPV DPT
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie
2018-09-22 00:00:00.0012:30SVO BDE VR2ST HOC/Valthermond VR1ERICA
2018-09-29 00:00:00.0014:30ST HOC/Valthermond VR1SJO NWVV/Titan VR1ODOORN
2018-10-06 00:00:00.0012:45ST Beilen/Fit Boys VR1ST HOC/Valthermond VR1BEILEN
2018-10-13 00:00:00.0014:30ST HOC/Valthermond VR1HODO VR1ODOORN
2018-10-27 00:00:00.0014:30Weiteveense Boys VR1ST HOC/Valthermond VR1WEITEVEEN
2018-11-03 00:00:00.0014:30ST HOC/Valthermond VR1vv Sweel VR1ODOORN
2018-11-10 00:00:00.0014:30ST HOC/Valthermond VR1Noordscheschut VR1ODOORN
2018-11-17 00:00:00.0014:00FC Klazienaveen VR1ST HOC/Valthermond VR1KLAZIENAVEEN
2018-11-24 00:00:00.0014:30ST HOC/Valthermond VR1Drenthina VR2ODOORN
2018-12-08 00:00:00.0014:30ST HOC/Valthermond VR1Hollandscheveld VR2ODOORN
2019-02-09 00:00:00.0014:30ST HOC/Valthermond VR1SVO BDE VR2ODOORN
2019-02-16 00:00:00.0014:30SJO NWVV/Titan VR1ST HOC/Valthermond VR1NIEUW-WEERDINGE
2019-03-09 00:00:00.0014:30Noordscheschut VR1ST HOC/Valthermond VR1NOORDSCHESCHUT
2019-03-16 00:00:00.0014:30ST HOC/Valthermond VR1FC Klazienaveen VR1ODOORN
2019-03-23 00:00:00.0009:30Drenthina VR2ST HOC/Valthermond VR1EMMEN
2019-04-13 00:00:00.0014:30Hollandscheveld VR2ST HOC/Valthermond VR1HOLLANDSCHEVELD
2019-05-04 00:00:00.0014:30ST HOC/Valthermond VR1Weiteveense Boys VR1ODOORN
2019-05-11 00:00:00.0014:30vv Sweel VR1ST HOC/Valthermond VR1ZWEELOO
2019-05-18 00:00:00.0014:30ST HOC/Valthermond VR1ST Beilen/Fit Boys VR1ODOORN
2019-05-25 00:00:00.0014:00HODO VR1ST HOC/Valthermond VR1HOLLANDSCHEVELD