HOC - Valthermond VR1

HOC - Valthermond VR1

Bovenste rij v.l.n.r.: Saskia Kootstra, Rieneke Scholte, Leonie Eising, Monique de Vries, Marloes Deijen, Nicky Dudink en Marjan Westerink. Middelste rij v.l.n.r.: Mark Drent (leider/trainer), Mandy Braakman, Linet Schuring, Marije Buiter, Kim Buiter, Rianne Prins, Petra Korte, Lia Kerkhoff en Jasper Pomp (leider/trainer). Zittend v.l.n.r.: Astrid Drent, Chantal Hoekstra, Kelly Sanders, Priscilla Sloots, Andrea van Baardwijk, Manon Beek en José Eefting. Op de foto ontbreken: Inez Klaar en Rianne van der Laan.

Volgende wedstrijd

ST HOC/Valthermond VR1 - HODO VR1
20 okt om 14:30

Laatste wedstrijd

18 Oct
FC Klazienaveen VR2 - ST HOC/Valthermond VR1
0 - 4

Programma

27 okt 14:30
Weiteveense Boys VR1 - ST HOC/Valthermond VR1
3 nov 14:30
ST HOC/Valthermond VR1 - vv Sweel VR1
8 nov 20:00
Fc Klazienaveen 1 - HOC 1
10 nov 14:30
ST HOC/Valthermond VR1 - Noordscheschut VR1
17 nov 14:30
FC Klazienaveen VR1 - ST HOC/Valthermond VR1
24 nov 14:30
ST HOC/Valthermond VR1 - Drenthina VR2

Team info

Topscorers Bekercompetitie: Mandy Braakman 12 Saskia Kootstra 1

Topscorers

SpelerGoals
Mandy Braakman11
Linet Schuring2
Manon Beek2
Kelly Sanders2
Chantal Hoekstra1
Monique de Vries1
Andrea van Baardwijk1

Team verslagen

Dit team heeft (nog) geen verslagen.

competitie

Stand Programma Uitslagen
# Team G W GL V P DPV DPT
1ST Beilen/Fit Boys VR13300994
2Hollandscheveld VR23300996
3ST HOC/Valthermond VR122006203
4FC Klazienaveen VR132016114
5Weiteveense Boys VR13201686
6SVO BDE VR232016616
7Drenthina VR22101355
8Noordscheschut VR13102345
9HODO VR12002015
10vv Sweel VR140040918
11SJO NWVV/Titan VR140040515
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie
2018-10-20 00:00:00.0014:30ST HOC/Valthermond VR1HODO VR1ODOORN
2018-10-27 00:00:00.0014:30Weiteveense Boys VR1ST HOC/Valthermond VR1WEITEVEEN
2018-11-03 00:00:00.0014:30ST HOC/Valthermond VR1vv Sweel VR1ODOORN
2018-11-10 00:00:00.0014:30ST HOC/Valthermond VR1Noordscheschut VR1ODOORN
2018-11-17 00:00:00.0014:30FC Klazienaveen VR1ST HOC/Valthermond VR1KLAZIENAVEEN
2018-11-24 00:00:00.0014:30ST HOC/Valthermond VR1Drenthina VR2ODOORN
2018-12-08 00:00:00.0014:30ST HOC/Valthermond VR1Hollandscheveld VR2ODOORN
2018-12-15 00:00:00.0012:45ST Beilen/Fit Boys VR1ST HOC/Valthermond VR1BEILEN
2019-02-09 00:00:00.0014:30ST HOC/Valthermond VR1SVO BDE VR2ODOORN
2019-02-16 00:00:00.0014:30SJO NWVV/Titan VR1ST HOC/Valthermond VR1NIEUW-WEERDINGE
2019-03-09 00:00:00.0014:30Noordscheschut VR1ST HOC/Valthermond VR1NOORDSCHESCHUT
2019-03-16 00:00:00.0014:30ST HOC/Valthermond VR1FC Klazienaveen VR1ODOORN
2019-03-23 00:00:00.0009:30Drenthina VR2ST HOC/Valthermond VR1EMMEN
2019-04-13 00:00:00.0014:30Hollandscheveld VR2ST HOC/Valthermond VR1HOLLANDSCHEVELD
2019-05-04 00:00:00.0014:30ST HOC/Valthermond VR1Weiteveense Boys VR1ODOORN
2019-05-11 00:00:00.0014:30vv Sweel VR1ST HOC/Valthermond VR1ZWEELOO
2019-05-18 00:00:00.0014:30ST HOC/Valthermond VR1ST Beilen/Fit Boys VR1ODOORN
2019-05-25 00:00:00.0014:00HODO VR1ST HOC/Valthermond VR1HOLLANDSCHEVELD