St HOC/Valthermond VR1

St HOC/Valthermond VR1

Bovenste rij v.l.n.r.: Saskia Kootstra, Rieneke Scholte, Leonie Eising, Monique de Vries, Marloes Deijen, Nicky Dudink en Marjan Westerink. Middelste rij v.l.n.r.: Mark Drent (leider/trainer), Mandy Braakman, Linet Schuring, Marije Buiter, Kim Buiter, Rianne Prins, Petra Korte, Lia Kerkhoff en Jasper Pomp (leider/trainer). Zittend v.l.n.r.: Astrid Drent, Chantal Hoekstra, Kelly Sanders, Priscilla Sloots, Andrea van Baardwijk, Manon Beek en José Eefting. Op de foto ontbreken: Inez Klaar en Rianne van der Laan.

Volgende wedstrijd

ST HOC/Valthermond VR1 - DSC'65 VR1
19 dec. om 20:00
EXLOO

Laatste wedstrijd

01 Jan
-

Programma

Team info

Topscorers Bekercompetitie: Mandy Braakman 14 Saskia Kootstra 2 Andrea van Baardwijk 1

Topscorers

SpelerGoals
Mandy Braakman27
Kelly Sanders6
Andrea van Baardwijk2
Manon Beek2
Monique de Vries2
Linet Schuring2
Chantal Hoekstra1
Eigen doelpunt tegenstander1
Kim Buiter1
Rianne van der Laan1
Saskia Kootstra1

Team verslagen

Dit team heeft (nog) geen verslagen.

competitie

Stand Programma Uitslagen
# Team G W GL V P DPV DPT
1ST Beilen/Fit Boys VR1760118278
2ST HOC/Valthermond VR17511164610
3Hollandscheveld VR27511161612
4Weiteveense Boys VR18512163420
5Drenthina VR2650115219
6FC Klazienaveen VR1540112187
7SVO BDE VR2830591230
8vv Sweel VR1711541223
9SJO NWVV/Titan VR1711541226
10Noordscheschut VR171063841
11HODO VR190181626
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie
2019-02-02 00:00:00.0014:30ST HOC/Valthermond VR1Drenthina VR2ODOORN
2019-02-09 00:00:00.0014:30ST HOC/Valthermond VR1SVO BDE VR2ODOORN
2019-02-16 00:00:00.0014:30SJO NWVV/Titan VR1ST HOC/Valthermond VR1NIEUW-WEERDINGE
2019-03-02 00:00:00.0014:30ST HOC/Valthermond VR1vv Sweel VR1ODOORN
2019-03-09 00:00:00.0014:30Noordscheschut VR1ST HOC/Valthermond VR1NOORDSCHESCHUT
2019-03-16 00:00:00.0014:30ST HOC/Valthermond VR1FC Klazienaveen VR1ODOORN
2019-03-23 00:00:00.0009:30Drenthina VR2ST HOC/Valthermond VR1EMMEN
2019-04-13 00:00:00.0014:30Hollandscheveld VR2ST HOC/Valthermond VR1HOLLANDSCHEVELD
2019-05-04 00:00:00.0014:30ST HOC/Valthermond VR1Weiteveense Boys VR1ODOORN
2019-05-11 00:00:00.0014:30vv Sweel VR1ST HOC/Valthermond VR1ZWEELOO
2019-05-18 00:00:00.0014:30ST HOC/Valthermond VR1ST Beilen/Fit Boys VR1ODOORN
2019-05-25 00:00:00.0014:00HODO VR1ST HOC/Valthermond VR1HOLLANDSCHEVELD