Scheidsrechter planning

Datum Tijd Naam Wedstrijd
zaterdag 21 apr 1810.00Jelte SnippeHOC JO11-1 - Wildervank JO11-2
zaterdag 21 apr 1810.00Alwin MontebanHOC JO11-2 - EHS 85 JO11-1G
zaterdag 21 apr 1813.00Kenn NiemanHOC JO13-2G - Stadskanaal JO13-3
zaterdag 21 apr 1813.30Marnik NieborgHOC JO15-1 - Ter Apel 96 FC JO15-2
zaterdag 21 apr 189.30William HoogerkampHOC JO9-1 - Borger JO9-2
zondag 22 apr 1810.00Sieme KokHOC 2 - Beilen 3
zondag 22 apr 1810.00Rudy EdingHOC 3 - De Treffer 16 2
zaterdag 28 apr 1813.30Marnik NieborgHOC JO15-1 - Elim JO15-1G
zaterdag 28 apr 1812.00Jostein KolkHOC JO13-2G - Veelerveen JO13-1G
zaterdag 28 apr 1810.00Koen KindsHOC JO11-1 - Nieuw Buinen JO11-1
zaterdag 28 apr 1810.00Sander KorHOC JO11-2 - SJO NWVV/Titan JO11-1
zaterdag 28 apr 1811.30Kenn NiemanHOC JO11-3 - Ter Apel JO11-4
zaterdag 28 apr 189.30Vince BoumaHOC JO9-1 - Tynaarlo JO9-1
zaterdag 28 apr 189.00Joep MeertensHOC JO8-1 - Twedo JO8-3
zaterdag 28 apr 1810.00Gert MiddeljansHOC JO8-2 - Gieten JO8-2
zaterdag 28 apr 1814.30Mark HovingHOC Vr1 - Sweel Vr1
zondag 29 apr 1814.00KNVBHOC 1 - Weiteveense Boys 1
zondag 29 apr 1810.00Sieme KokHOC 2 - KSC 2
zondag 29 apr 1810.00Rudy EdingHOC 3 - Sweel 3
woensdag 02 mei 1820.00Mark HovingHOC Vr1 - NKVV/Germanicus/CSVC Vr1
donderdag 03 mei 1819.00Rudy EdingHOC 2 - EHS 85 2
donderdag 03 mei 1819.00Jans EisingHOC 4 - HOC 3
zaterdag 05 mei 1814.00Jans SpiegelaarHOC JO19-1 - SJO Dalen/DSC JO19-2
zaterdag 05 mei 1811.00Teun van LarsdonkHOC JO13-1 - SVV 04 JO13-1
zondag 06 mei 1810.00Rudy EdingHOC 2 - Schoonebeek 2
zondag 06 mei 1814.00KNVBHOC 1 - Zwartemeerse Boys 1
zondag 06 mei 1810.00Sieme KokHOC 3 - Weerdinge 3
donderdag 10 mei 1814.00KNVBHOC 1 - DSC 65 1
donderdag 10 mei 1819.00Jans EisingHOC 4 - De Treffer 16 2
zaterdag 12 mei 1811.30Kenn NiemanHOC JO11-3 - Mussel JO11-2
zaterdag 12 mei 1814.00Jacob KerkhofHOC JO19-1 - SJO SWB JO19-1G
zaterdag 12 mei 189.00LeiderHOC JO8-1 - SVBO JO8-1
zaterdag 12 mei 1810.00LeiderHOC JO8-2 - ZNC JO8-1G
zaterdag 12 mei 1814.30Mark HovingHOC VR1 - Weiteveense Boys VR1
zondag 13 mei 1814.00KNVBHOC 1 - Titan 1
zondag 13 mei 1810.00Jans EisingHOC 4 - Zwartem. Boys 3
donderdag 17 mei 1819.30KNVBHOC 1 - Witteveense Boys 1
zaterdag 19 mei 1810.00Jostein KolkHOC JO11-1 - Westerwolde JO11-1G
zaterdag 19 mei 1810.00Jacco TalensHOC JO11-2 - Twedo JO11-3
zaterdag 19 mei 189.30LeiderHOC JO9-1 - Gieten JO9-2
zaterdag 19 mei 1814.30Mark HovingHOC VR1 - Ter Apel 96 FC VR1
zondag 20 mei 1810.00Rudy EdingHOC 2 - Twedo 3
zondag 20 mei 1810.00Jans EisingHOC 4 - Sweel 3
zaterdag 26 mei 1811.30Jostein KolkHOC JO11-3 - ST Germanicus/CSVC JO11-3G
zaterdag 26 mei 181300Koen KindsHOC JO13-2G - Wildervank JO13-2G
zaterdag 26 mei 1813.30Marnik NieborgHOC JO15-1 - VIOS (O) JO15-1G
zaterdag 26 mei 1814.00Jacob KerkhofHOC JO19-1 - SVBC JO19-1G
zaterdag 26 mei 189.00Joep MeertensHOC JO8-1 - Raptim JO8-2
zaterdag 26 mei 1811.00Teun van LarsdonkHOC JO13-1 - Ter Apel 96 FC JO13-1
zondag 27 mei 1814.00KNVBHOC 1 - Valther Boys 1
zondag 27 mei 1810.00Jans EisingHOC 3 - HOC 4
zaterdag 02 jun 1811.00Teun van LarsdonkHOC JO13-1 - Musselkanaal JO13-1
zaterdag 02 jun 1810.00Kenn NiemanHOC JO11-1 - ACV JO11-2
zondag 03 jun 1810.00Sieme KokHOC 2 - Raptim 4