Programma

Datum Tijd Wedstrijd Type Accommodatie Scheidsrechter
24 apr.20:00ST HOC/Valthermond VR1 - Drenthina VR2regulierSportpark Hunso
26 apr.19:30HOC 45+1 - Bargeres 45+1regulierSportpark Hunso
26 apr.19:30DZOH 45+1 - HOC 45+2regulierSportpark vv Buinerveen
26 apr.20:00HOC 45+2 - Buinerveen 45+1regulierSportpark vv Buinerveen
26 apr.20:00CEC 45+1 - HOC 45+1regulierSportpark Hunso
26 apr.20:30HOC 45+1 - Titan 45+1regulierSportpark Hunso
26 apr.20:30Valthermond 45+1 - HOC 45+2regulierSportpark vv Buinerveen
28 apr.10:00WKE '16 3 - HOC 3regulierSportpark Grote Geert
28 apr.14:00Smilde'94 1 - HOC 1regulierSportpark 't KylotAfgeschermd
2 mei18:45HZVV JO13-3 - HOC JO13-2GregulierSportpark Bentinckdijk
2 mei19:00DVC'59 2 - HOC 3regulierSportpark Bloemendaal
2 mei19:00Titan 3 - HOC 4regulierSportpark TITAN
4 mei08:30Achilles 1894 JO15-4 - HOC JO15-1regulierSportpark Marsdijk
4 mei09:00ST Germanicus/CSVC JO8-2G - HOC JO8-1regulierSportpark Klinkenvlier
4 mei10:00DZOH JO10-4 - HOC JO10-1regulierSportpark Zwanenveld
4 mei10:30HOC JO11-1 - SJO Dalen/DSC JO11-1regulierSportpark Harm Kuiper
4 mei11:30Asser Boys JO9-2 - HOC JO9-1regulierSportpark Asser Boys
4 mei11:30De Treffer '16 JO12-1G - HOC JO12-1regulierSportpark De Treffer
4 mei14:00ST HOC/Valthermond VR2 - Zwartemeerse Boys VR1regulierSportpark De Meent
4 mei14:30ST HOC/Valthermond VR1 - Weiteveense Boys VR1regulierSportpark Harm Kuiper
5 mei10:00HOC 4 - vv Sweel 4regulierSportpark Hunso
5 mei10:00HOC 5 - Weerdinge 3regulierSportpark Harm Kuiper
5 mei14:00PJC 1 - HOC 1regulierSportpark Burg. BoekhovenH. (Henk) Scholte Aalbes
8 mei19:00HOC JO13-1 - SC Erica JO13-1regulierSportpark Hunso
9 mei19:00EHS'85 2 - HOC 2regulierSportpark Emmerschans
9 mei19:15Drenthina VR2 - ST HOC/Valthermond VR1regulierSportpark Oude Roswinkelerweg
9 mei19:30HOC 4 - FC Klazienaveen 3regulierSportpark Harm Kuiper
10 mei19:30HOC 45+1 - Titan 45+1regulierSportpark De Runde
10 mei19:30HOC 45+2 - Valthermond 45+1regulierSportpark Hunso
10 mei20:00HOC 45+1 - Bargeres 45+1regulierSportpark De Runde
10 mei20:00DZOH 45+1 - HOC 45+2regulierSportpark Hunso
10 mei20:30HOC 45+2 - Buinerveen 45+1regulierSportpark Hunso
10 mei20:30CEC 45+1 - HOC 45+1regulierSportpark De Runde
11 mei09:00HOC JO8-1 - Sweel JO8-2GregulierSportpark Harm Kuiper
11 mei09:00FC Zuidlaren JO9-4 - HOC JO9-1regulierSportpark De Wenakkers
11 mei09:00SJO Dalen/DSC JO10-3 - HOC JO10-1regulierSportpark 't Grootveld
11 mei10:00HOC JO13-2G - Raptim JO13-4regulierSportpark Harm Kuiper
11 mei10:15HOC JO11-1 - Bargeres JO11-1regulierSportpark Harm Kuiper
11 mei10:30Weide De JO13-2G - HOC JO13-1regulierSportpark Schutlanden
11 mei11:30Erica'86 VR1 - ST HOC/Valthermond VR2regulierSportpark De Veenschappen
11 mei11:45HOC JO12-1 - Wijster JO12-1regulierSportpark Harm Kuiper
11 mei13:30HOC JO15-1 - v.v. Diever-Wapse JO15-1regulierSportpark Harm Kuiper
11 mei14:30vv Sweel VR1 - ST HOC/Valthermond VR1regulierSportpark 't Alterbarg
12 mei10:00HOC 2 - EMMS 3regulierSportpark Harm Kuiper
12 mei10:00HOC 3 - SVV'04 3regulierSportpark Harm Kuiper
12 mei10:00Musselkanaal 5 - HOC 5regulierSportpark Musselkanaal
12 mei12:00Raptim 6 - HOC 4regulierSportpark Klinkenvlier
12 mei14:00HOC 1 - MOVV 1regulierSportpark Harm Kuiper

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
22 AprFC Amboina 1HOC 10 - 1
22 AprSC Emmeloord 4HOC 2
20 AprSVBO VR1ST HOC/Valthermond VR20 - 7
20 AprST Germanicus/CSVC JO13-2HOC JO13-2G6 - 0
18 AprBareveld 1HOC 11 - 3
17 AprST Beilen/Fit Boys VR1ST HOC/Valthermond VR12 - 0