De rol van de Technische Commissie(TC)

Na een poosje warmdraaien achter de schermen wordt het langzaam aan tijd om wat meer op de voorgrond te treden.

De TC behartigt de belangen van HOC, haar trainers, leiders, vrijwilligers en spelers. Dit betekent dat we op het technische vlak (lees: voetbal en al wat daarbij komt kijken) proberen het voor een ieder zo optimaal mogelijk te laten zijn. Dat dit niet altijd mogelijk is lijkt ons duidelijk maar we streven er wel naar. Aangezien wij niet vanuit ivoren torens willen opereren en benaderbaar willen zijn stellen we ons even voor.

Wie zitten er nu in de TC:

- Goos Drent

- Marcel van Klinken

- Arjan Oosterdijk

- Jans Spijker

- Henk van Klinken

- René Wiggers

- Tjeerd Hiemstra

Mocht je nu iets hebben waarvan je denkt de TC voor te kunnen gebruiken schiet ons dan aan. Je kunt je verhaal kwijt en wij kijken wat we ermee kunnen.

Schroom niet…..want niet geschoten is altijd mis. (wel geschoten is overigens ook niet altijd raak!)

De Technische Commissie