Kantinerooster

DATUM DAG TIJD THUIS   UIT ODOORN
/EXLOO
AANVANG
KANTINEDIENST
KANTINEDIENST
12-dec wo 18:30 HOC JO13-1 - Drenthina JO13-1 Exloo 17:45 Ouders Thijs Nieborg (inhaal)
16-dec zo 10:00 HOC 4 - CEC 4 Odoorn 08:45 N.n.b. (Inhaal)
16-dec zo 14:00 HOC 1 - Sellingen 1 Odoorn 13:15 Stefan Hofste, Wouter Heinen en Wouter Swan
19-dec wo 20:00 HOC VR1 - DSC 65 VR1 Exloo 19:00  
27-jan zo 14:00 HOC 1 - Gieterveen 1 Odoorn 13:15 Erik Eefting, Jacco Talens en Bas Niezing
9-feb za 14:30 HOC VR1 - SVO BDE VR2 Odoorn 13:15 Stan Hiemstra en Mark weerink
10-feb zo 10:00 HOC 4 - Zandpol 2 Odoorn 08:45 Chiel Lokerse en Johan Schouw
10-feb zo 10:00 HOC 5 - Stadskanaal 5 Odoorn 08:45 Chiel Lokerse en Johan Schouw
17-feb zo 10:00 HOC 2 - Dalen 4 Odoorn 08:45 Kim Buiter en Jose Eefting
17-feb zo 10:00 HOC 3 - SVBO 3 Odoorn 08:45 Kim Buiter en Jose Eefting
17-feb zo 14:00 HOC 1 - Gasselternyveen 1 Odoorn 13:15 René Otter, Mark de Ridder en Bart Tempel
10-mrt zo 10:00 HOC 2 - Erica SC 4 Odoorn 08:45 Marjan Westerink en Manon Beek
10-mrt zo 10:00 HOC 3 - VIOS (O) 2 Odoorn 08:45 Marjan Westerink en Manon Beek
10-mrt zo 14:00 HOC 1 - SPW 1 Odoorn 13:15 Teun van Larsdonk, Gerben Hofste en
Niek van der Knaap
16-mrt za 14:30 HOC VR1 - FC Klazienaveen VR1 Odoorn 13:15 Jostein Kolk en Jordy Hoving
17-mrt zo 10:00 HOC 4 - Schoonebeek 4 Odoorn 08:45 Linet Schuring en Marije Buiter
17-mrt zo 10:00 HOC 5 - CEC 3 Odoorn 08:45 Linet Schuring en Marije Buiter
24-mrt zo 10:00 HOC 2 - Twedo 4 Odoorn 08:45 Mandy Braakman en Rieneke Scholte
24-mrt zo 10:00 HOC 3 - Beilen 4 Odoorn 08:45 Mandy Braakman en Rieneke Scholte
24-mrt zo 14:00 HOC 1 - Smilde'94 1 Odoorn 13:15 Joran Wind, Henk Jan Wilts en Jan van Breden
7-apr zo 10:00 HOC 4 - FC Klazienaveen 3 Odoorn 08:45 Saskia Kootstra en Rianne van der Laan
7-apr zo 10:00 HOC 5 - SVBC 3 Odoorn 08:45 Saskia Kootstra en Rianne van der Laan
14-apr zo 10:00 HOC 2 - Balkbrug 2 Odoorn 08:45 Rianne Prins en Chantal Hoekstra
14-apr zo 10:00 HOC 3 - Protos 3 Odoorn 08:45 Rianne Prins en Chantal Hoekstra
14-apr zo 14:00 HOC 1 - S.V. Hoogersmilde 1 Odoorn 13:15 Martijn Lanting, Remko Beek en Klaas Oord
4-mei za 14:30 HOC VR1 - Weiteveense Boys VR1 Odoorn 13:15 Robin van der Laan en Gertjan Spijker
5-mei zo 10:00 HOC 4 - Sweel 4 Odoorn 08:45 Marloes Deijen en Nicky Dudink
5-mei zo 10:00 HOC 5 - Weerdinge 3 Odoorn 08:45 Marloes Deijen en Nicky Dudink
12-mei zo 10:00 HOC 2 - EMMS 3 Odoorn 08:45 Andrea van Baardwijk en Leonie Eising
12-mei zo 10:00 HOC 3 - SVV'04 3 Odoorn 08:45 Andrea van Baardwijk en Leonie Eising
12-mei zo 14:00 HOC 1 - MOVV 1 Odoorn 13:15 Rob Lony, Olaf de Zeeuw en Jans Spijker
18-mei za 14:30 HOC VR1 - ST Beilen/Fit Boys VR1 Odoorn 13:15 Mark van Bergen en Marnik Nieborg
19-mei zo 10:00 HOC 4 - De Treffer '16 2 Odoorn 08:45 Astrid Drent en Kelly Sanders
19-mei zo 10:00 HOC 5 - Valther Boys 3 Odoorn 08:45 Astrid Drent en Kelly Sanders
26-mei zo 10:00 HOC 2 - Raptim 4 Odoorn 08:45 Monique de Vries en Inez Klaar
26-mei zo 10:00 HOC 3 - SVBC 2 Odoorn 08:45 Monique de Vries en Inez Klaar
26-mei zo 14:00 HOC 1 - Wedde 1 Odoorn 13:15 Age Koudenburg, Gerjan Ketelaar en
Marcel van Klinken
                 
                 
BIJ VERHINDERING RUILEN BINNEN DE LIJST OF MET ANDERE SPELERS OF OUDERS VAN SPELERS UIT HET TEAM!!!!
                 
KAS ODOORN HALEN EN BRENGEN OP ZATERDAGEN BIJ DIO DROGISTERIJ ELLY, VALTHERWEG 5 ODOORN  
OVERIGE DAGEN BIJ JAN CREMERS, DE KREUZEN 10 TE ODOORN      
                 
KAS EXLOO HALEN EN BRENGEN BIJ HAROLD ENTING, WESTERESWEG 1 EXLOO