Kantinerooster

DATUM DAG TIJD THUIS   UIT ODOORN
/EXLOO
AANVANG
KANTINEDIENST
KANTINEDIENST
17-apr di 18:30 HOC JO13-2G - Borger JO13-2 EXLOO 17:30 Ouders Roy Klooster
18-apr wo 20:00 HOC VR1 - SVO BDE VR2 EXLOO 19:00 Mike Warmelts en Sander Marissen (inhaal)
19-apr do 18:30 HOC 4 - Weerdinge 3 EXLOO 17:30 Klaas Oord en Jasper Scholtens
20-apr vr 19:30 HOC 45+     EXLOO 18:30 Henri van Klinken en Egbert Trip
21-apr za 09:30 HOC JO9-1 - Borger JO9-2 ODOORN 08:30 Ouders Sep van Klinken
21-apr za 10:00 HOC JO11-1 - Wildervank JO11-2 ODOORN 09:15 Ouders Marijn Polling
21-apr za 10:00 HOC JO11-2 - EHS'85 JO11-1G ODOORN 09:15 Ouders Nikia van Middendorp
21-apr za 13:00 HOC JO13-2G - Stadskanaal JO13-3 ODOORN 12:00 Ouders Twan van Veen
21-apr za 13:30 HOC JO15-1 - Ter Apel '96 FC JO15-2 ODOORN 12:45 Ouders Gert Middeljans
22-apr zo 10:00 HOC 2 - Beilen 3 ODOORN 08:45 Inez Klaar en Monique de Vries
22-apr zo 10:00 HOC 3 - De Treffer '16 2 ODOORN 08:45 Inez Klaar en Monique de Vries
23-apr ma 19:00 MO15 - Fjellhamar MO15 EXLOO 18:00  
28-apr za 09:00 HOC JO8-1 - Twedo JO8-3 ODOORN 08:00 Ouders Dylan Wiggers (inhaal)
28-apr za 09:30 HOC JO9-1 - Tynaarlo JO9-1 ODOORN 08:45 Ouders Kyano van Gulik (inhaal)
28-apr za 10:00 HOC JO11-1 - Nieuw Buinen JO11-1 ODOORN 09:15 Ouders Thijn van Breeden (inhaal)
28-apr za 10:00 HOC JO11-2 - SJO NWVV/Titan JO11-1 ODOORN 09:15 Ouders Daan Schoonbeek (inhaal)
28-apr za 10:00 HOC JO8-2 - Gieten JO8-2 ODOORN 09:15 Ouders Alwin Komduur (inhaal)
28-apr za 11:30 HOC JO11-3 - Ter Apel '96 FC JO11-4 ODOORN 10:45 Ouders Sem Klooster
28-apr za 13:00 HOC JO13-2G - Veelerveen JO13-1 ODOORN 12:00 Ouders Bram Petit (inhaal)
28-apr za 13:30 HOC JO15-1 - Elim JO15-1 ODOORN 12:45 Ouders Dimitri Banerji (inhaal)
28-apr za 14:30 HOC VR1 - Sweel VR1 ODOORN 13:15 Gertjan Spijker en Stan Hiemstra (inhaal)
29-apr zo 10:00 HOC 2 - KSC 2 ODOORN 08:45 Kim Buiter en José Eefting
29-apr zo 10:00 HOC 3 - Sweel 3 ODOORN 08:45 Kim Buiter en José Eefting
29-apr zo 14:00 HOC 1 - Weiteveense Boys 1 ODOORN 12:45 Rik Buiter, Niels Duursma en Guus Heinen (inhaal)
2-mei wo 20:00 HOC VR1 - ST NKVV/Germanicus/CSVC VR1 EXLOO 19:00 Stijn Westera en Gerben Beek (inhaal)
3-mei do 19:00 HOC 2 - EHS'85 2 EXLOO 18:00  
3-mei do 19:00 HOC 4 - HOC 3 EXLOO 18:00  
5-mei za 11:00 HOC JO13-1 - SVV'04 JO13-1 ODOORN 10:00 Ouders Brent Middeljans (inhaal)
5-mei za 14:00 HOC JO19-1 - SJO Dalen/DSC JO19-2 ODOORN 13:00 Ouders Sven de Zeeuw (inhaal)
6-mei zo 10:00 HOC 2 - Schoonebeek 2 ODOORN 08:45 Chantal Hoekstra en Rianne Prins (Linet?)
6-mei zo 10:00 HOC 3 - Weerdinge 3 ODOORN 08:45 Chantal Hoekstra en Rianne Prins (Linet?)
6-mei zo 14:00 HOC 1 - Zwartemeerse Boys 1 ODOORN 12:45 Gerben Hofste, Mark de Ridder en Wouter Heinen
10-mei do 14:00 HOC 1 - DSC '65 1 ODOORN 12:45 Erik Eefting, René Otter en Rik Buiter
12-mei za 09:00 HOC JO8-1 - SVBO JO8-1 ODOORN 08:00 Ouders Melcior Hoogeveen
12-mei za 10:00 HOC JO8-2 - ZNC JO8-1G ODOORN 09:15 Ouders Floyd Hiddingh
12-mei za 11:30 HOC JO11-3 - Mussel JO11-2 ODOORN 10:45 Ouders Marlijn Eggens
12-mei za 14:00 HOC JO19-1 - SJO SWB JO19-1G ODOORN 13:00 Ouders Jacco Talens
12-mei za 14:30 HOC VR1 - Weiteveense Boys VR1 ODOORN 13:15 Jelle Siekman en Arjan Tewis
13-mei zo 10:00 HOC 4 - Zwartem. Boys 3 ODOORN 08:45 Astrid Drent en Kelly Sanders
13-mei zo 14:00 HOC 1 - Titan 1 ODOORN 12:45 Joran Wind, Elmer Schorer en Bas Niezing
17-mei do 19:30 HOC 1 - Witteveense Boys 1 EXLOO 18:30 Martin Wiggers, Gerrit Dekker en Mart Eleveld
19-mei za 09:30 HOC JO9-1 - Gieten JO9-2 ODOORN 08:30 Ouders Stijn Haan
19-mei za 10:00 HOC JO11-1 - Westerwolde JO11-1G ODOORN 09:15 Ouders Danny Slomp
19-mei za 10:00 HOC JO11-2 - Twedo JO11-3 ODOORN 09:15 Ouders Bram Vredeveld
19-mei za 14:30 HOC VR1 - Ter Apel '96 FC VR1 ODOORN 13:15 Mike Warmelts en Sander Marissen
20-mei zo 10:00 HOC 2 - Twedo 3 ODOORN 08:45 Lia Kerkhoff en Marije Buiter
20-mei zo 10:00 HOC 4 - Sweel 3 ODOORN 08:45 Lia Kerkhoff en Marije Buiter
25-mei vr 19:30 HOC 45+     EXLOO 18:30 en Gerjan Ketelaar
26-mei za 09:00 HOC JO8-1 - Raptim JO8-2 ODOORN 08:00 Ouders Cas van der Wees
26-mei za 11:00 HOC JO13-1 - Ter Apel '96 FC JO13-1 ODOORN 10:00 Ouders Thijs Nieborg
26-mei za 11:30 HOC JO11-3 - ST Germanicus/CSVC JO11-3G ODOORN 10:30 Ouders Thijs Sluis
26-mei za 13:00 HOC JO13-2G - Wildervank JO13-2G ODOORN 12:15 Ouders Hugo Leenen
26-mei za 14:00 HOC JO19-1 - SVBC JO19-1G ODOORN 13:15 Ouders Niek van der Knaap
27-mei zo 10:00 HOC 3 - HOC 4 ODOORN 08:45 Andrea van Baardwijk en Leonie Eising
27-mei zo 14:00 HOC 1 - Valther Boys 1 ODOORN 12:45 Roel Scholte, René Otter en Laurens Meijering
2-jun za 10:00 HOC JO11-1 - ACV JO11-2 ODOORN 09:00 Ouders Diego van Gaalen (inhaal)
2-jun za 11:00 HOC JO13-1 - Musselkanaal JO13-1 ODOORN 10:00 Opuders Sven Japenga
3-jun zo 10:00 HOC 2 - Raptim 4 ODOORN 08:45 Rieneke Scholte en Mandy Braakman
3-jun zo 10:00 HOC 4 - De Treffer '16 2 ODOORN 08:45 Rieneke Scholte en Mandy Braakman
                 
                 
BIJ VERHINDERING RUILEN BINNEN DE LIJST OF MET ANDERE SPELERS OF OUDERS VAN SPELERS UIT HET TEAM!!!!
                 
KAS ODOORN HALEN EN BRENGEN OP ZATERDAGEN BIJ HOTEL DE STEE, HOOFDSTRAAT 24 ODOORN  
OVERIGE DAGEN BIJJAN CREMERS, DE KREUZEN 10 TE ODOORN      
                 
KAS EXLOO HALEN EN BRENGEN BIJ HAROLD ENTING, WESTERESWEG 1 EXLOO