Uitslagen en programma

Datum Wedstrijd Uitslag
19 AprTitan 1 - HOC 13 - 0
19 AprEHS'85 2 - HOC 24 - 0
18 AprHOC VR1 - SVO BDE VR211 - 0
17 AprHOC JO13-2G - Borger JO13-21 - 4
15 AprHOC 1 - WKE '16 11 - 3
15 AprValther Boys 3 - HOC 32 - 8
15 AprHOC 4 - Valthermond 54 - 3
14 AprHOC VR1 - Dalen VR12 - 2
14 AprHOC JO11-3 - Stadskanaal JO11-64 - 3
14 AprHOC JO13-1 - SVBO JO13-11 - 5
14 AprValthermond JO15-1 - HOC JO15-14 - 0
14 AprGieten JO11-1 - HOC JO11-12 - 5
14 AprHOC JO13-2G - SV Mussel JO13-12 - 2
14 AprKSC JO11-1 - HOC JO11-22 - 1
13 Aprvv Sleen 45+1 - HOC 45+21 - 2
13 AprHOC 45+2 - Borger 45+11 - 0
13 AprHOC 45+2 - Titan 45+10 - 3
13 AprFC Klazienaveen 4 - HOC 33 - 3
Datum Tijd Wedstrijd Waar
20 apr19:30HOC 45+2 - Borger 45+1EXLOO
20 apr19:30Nieuw Buinen 45+1 - HOC 45+1WESTERBORK
20 apr20:00HOC 45+1 - VKW 45+1WESTERBORK
20 apr20:00Titan 45+1 - HOC 45+2EXLOO
20 apr20:30HOC 45+2 - vv Sleen 45+1EXLOO
20 apr20:30Buinerveen 45+1 - HOC 45+1WESTERBORK
21 apr09:00FC Zuidlaren JO8-3 - HOC JO8-2ZUIDLAREN
21 apr09:30HOC JO9-1 - Borger JO9-2ODOORN
21 apr09:45Bargeres JO8-2 - HOC JO8-1EMMEN
21 apr10:00HOC JO11-1 - Wildervank JO11-2ODOORN
21 apr10:00HOC JO11-2 - EHS'85 JO11-1GODOORN
21 apr10:00Raptim JO11-5G - HOC JO11-3COEVORDEN
21 apr10:30Stadskanaal JO13-1 - HOC JO13-1STADSKANAAL
21 apr12:30SVO BDE VR2 - HOC VR1ERICA
21 apr13:00HOC JO13-2G - Stadskanaal JO13-3ODOORN
21 apr13:30HOC JO15-1 - FC Ter Apel '96 JO15-2ODOORN
21 apr14:30Bargeres JO19-1 - HOC JO19-1EMMEN
22 apr10:00HOC 3 - De Treffer '16 2ODOORN
22 apr10:00HOC 2 - Beilen 3ODOORN
22 apr10:00FC Klazienaveen 4 - HOC 4KLAZIENAVEEN
22 apr14:00DVC'59 1 - HOC 1NIEUW-DORDRECHT
23 apr19:00St Valthermond/HOC MO15-1 - Fjellhamar MO15-1 (Noorwegen)EXLOO
25 apr19:30HOC JO19-1 - Musselkanaal JO19-2EXLOO
26 apr19:00DVC'59 3 - HOC 4NIEUW-DORDRECHT
26 apr19:00vv Sweel JO19-1 - HOC JO19-1ZWEELOO

Laatste Nieuws

18 Apr 2018

Spelers as zondag

  HOC 1 HOC 2 HOC 3 HOC 4
         
  DVC 59 - HOC 1 HOC 2 - Beilen 3 HOC - Treffer 2 HOC 4 - Valthermond 5
1 Marnik Nieborg Martijn Gordt Jaspers pomp Elmer Schorer
2 Gert Jan Spijker Mark de Ridder ? Erik Eefting Jans Spijker
3 Stan Hiemstra Brian Venema Martin Wiggers Gerjan Ketelaar
4 Mike Warmelts Wouter Lanting Arjan Wolf Hendrik Jan Wilts
5 Robin van de Laan Roel Scholte Stefan Hofstee Erik Haan
6 Jan Cremers Jordi Hoving Rene Otter Rutger Damhuis
7 Paul Kamphuis Gerrit Dekker Martijn Lanting Marcel van klinken
8 Sander Zikken Wouter Heijnen Rob Lony Age Koudenburg
9 Sander Marissen Laurens Meijeringh Jorn Eleveld Olaf de Zeeuw
10 Richard Wiggers Gerjan Eding Mart Klok Danny Tent
11 Gerben Beek Mart Eleveld Jarno Lage Egbert Trip
12 Mike Helmus Christiaan Bal    
13 Sven de Zeeuw Bas Jan Kooistra    
14 Milenco Dol ?????????????????    
15   ?????????????????    

14 Apr 2018

Einduitslag kaarten seizoen 2017-2018

Eind uitslag klaverjas competitie
  Seizoen 2017-2018  
       
1 Erik Beaart 31002
2 Jose Helm v/d 30683
3 Bert  Kuipers 29035
4 Harmke Kuipers 28648
5 Ivar Schorer 27996
6 Jan Hooiveld 27901
7 Arnold Jorna 27569
8 Jan Idema 27346
9 Fokje   Wit v/d 27178
10 Carla Dijks 27036
11 Gretha Keller 26810
12 Ria Hooiveld 25645
13 Jur Huizenga 24886
14 Hilly Mooy 17624
15 Ria Komduur 4818
16 Hans Vries de 4232
17 Wilfred Hidding 3942
18 Koen Hooiveld 0

14 Apr 2018

Uitslag kaartavond 13 april

Uitslag Voornaam Achternaam Aantal punten
1 Erik Beaart 5755
2 Jan Idema 5110
3 Arnold Jorna 5047
4 Ivar Schorer 4935
5 Carla Dijks 4801
6 Jur Huizenga 4489
7 Jan Hooiveld 4442
8 Gretha Keller 4141
9 Fokje   Wit v/d 4099
10 Ria Hooiveld 4048
11 Bert  Kuipers 4047
12 Jose Helm v/d 3942
13 Harmke Kuipers 0
14 Hilly Mooy 0
15 Wilfred Hidding 0
16 Ria Komduur 0
17 Hans Vries de 0
18 Koen Hooiveld 0

local_grocery_store Webshop

HOC Webshop

place Adres

vv HOC - Exloo

Hoofdstraat 58a
7875 AD Exloo
0591 - 549 340

vv HOC - Odoorn

Hammeersweg 17
7873 BR Odoorn
0591 - 512 968

star Jeugdlotto

Week 14
Het winnende nummer:
6
Winnaars:
Martin Heijne • Wil Eefting • Bart-Jan Wilting

cake Jarig vandaag

Diego van Gaalen